متن شيوه نامه انتخاب معلمان نمونه 93-92 | معلمان حرفه ای اداره آموزش و پرورش شهرستان اسد آباد - وزارت آموزش و پرورش اداره ارزيابي عملكرد و پاسخگوئي به شكايات - وزارت آموزش و پرورش دانلود فرم و چگونگی ثبت نام یارانه های نقدی - فرهنگیان نیوز- تدبیر سازمان سنجش آموزش کشور اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی | کارشناسی ارزیابی عملکرد ... سریال قبول می کنم _ فصل دوم کلبه قبول میکنم قبول میکنم عکس هایی از قسمت های آینده سریال قبول می کنم سری 3 | دانلود آهنگ جدید ... عکس هایی از سری دوم سریال قبول می کنم با بازی کاران سینگ و سوربهی دانلود سریال با لینک مستقیم عکس های اسد در سریال قبول می کنم | هات ناز ارتباط با اعضای دابل اس 100%واقعی دابل اس 501 دانلود موزیک ویدئو جدید آرمین 2afm به نام چقدر خوبه - دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ آرمین 2AFM و ملانی با نام چقد خوبه با متن آهنگ | موزیک های ... دانلود آهنگ جدید چقدر خوبه آرمین 2afm متن آهنگ چقدر خوبه آرمین 2afm موزیک ویدیو آرمین 2afm ( چی شد صدا قطع شد ) تقدیمی - آپارات دانلود آهنگ جدید آرمین2afm چقدرخوبه بدون شرح نوروز ۹۳ پخش می‌شود: روزی یک فیلم از آثار ماندگار سینمای بالیوود پسر علی پروین نانوا شد! - پایگاه خبری تحلیلی هدانا (hodana.ir) نوعروس -آرایشگاه عروس آفرینش نوعروس - پاسخ به موضوع آرایشگاه ارزان و خوب آرایشگاه و سالن زیبائی بانوان | صفحه ۱ - آفتاب رژلب - سایت تخصصی آرایشی | راهنمای زیبایی تمامی پیشنهادات - نت برگ | سایت تخفیف و خرید گروهی هوش گروهی مبتنی بر الگوریتم های بهینه سازی بررسی پوپول دانشگاهی - پایان نامه الگوریتم کلونی مورچگان ﺳﺎزي ﭘﻴﻮﺳﺘﻪ ﻳﻚ اﻟﮕﻮرﻳﺘﻢ ﺟﺪﻳﺪ ﻛﻠﻮﻧﻲ ﻣﻮرﭼﻪ ﻣﺒﺘﻨﻲ ﺑﺮ ارائه یک الگوریتم کلونی مورچه تطبیقی برای حل مسائل بهینه سازی ... ﻛﺎرﺑﺮد اﻟﮕﻮرﻳﺘﻢ ﻫﺎي ﻓﺮااﺑﺘﻜﺎري در ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺳﺎزي ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎ الگوریتم تکاملی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد نقد انیمیشن یخ زده - آیت‌مداری کلیپی زیبا از عشق السا و هانس - آپارات ازدواج آنا با پسر امریکایی(دوبله و متن از خودمه)(طنز) - آپارات السا - آپارات منجمد (فیلم ۲۰۱۳) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد اینشتن وقتی آدم‌برفی عاشق آفتاب می‌شود - آدم‌حرفی - فاضل ترکمن کندو | فضولگیر فیلمبردار آژیری برای اندروید
اخبار فـوری
دانستنی‌هـا » سرگرمی

طالع‌بینی 27 شهریور سال ۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 27 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما اهداف و آروزهای بزرگی در سر دارید و خوشبختانه انرژی‌تان نیز برای رسیدن به آن‌ها زیاد است. ممکن است تعدادی از
تاریخ انتشار: شنبه، ٢٧ شهریور ٩۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 27 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما اهداف و آروزهای بزرگی در سر دارید و خوشبختانه انرژی‌تان نیز برای رسیدن به آن‌ها زیاد است. ممکن است تعدادی از برنامه های امسال تان نقش بر آب شود اما در نهایت با صبر و تلاش و به همان نسبت خلاقیت به تمام آن‌ها خواهید رسید. در ماه مهر یکی از دوستانتان شما را در مقابل دیگران غافلگیر خواهد کرد و شما از کار او بسیار هیجان زده خواهید شد. تعطیلات تابستانی خوب و پر از هیجانی را پشت سر گذاشته اید و حال زمان آن است خودتان را برای یک دوره کاری جدی آماده کنید. سعی کنید در پاییز در کار خود پیشرفت کنید اما انتظارات غیر معقول خود را کنار بگذارید. هر چیزی که اراده و به تبع جدیت کاری در آن داشته باشید، در نهایت نصیبت تان می شود. به آینده خود خوش بین باشید.

متولد فروردین (بره):

سعی کنید در چنین روزی وقت تان را بیشتر به تنهایی خود اختصاص دهید و در مورد راهی که تمایل دارید در پیش بگیرید، خوب بیاندیشید. وقتتان را صرف افرادی که به شما اهمیت نمی‌دهند، نکنید. اتفاقاتی که اخیراً برای شما پیش آمده، تأثیر زیادی بر روحیه‌تان گذاشته است. اگر واقعا می خواهید از این مخمصه خلاص شوید، حال بهترین فرصت برای رهایی است. زندگی پر از تغییرات است و شما به زودی متوجه می‌شوید مشکلاتی که برایتان بوجود آمده نه تنها بر تجربه تان افزوده است بلکه مسیر روشن تری را برایتان باز خواهد کرد.

متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز احساس خوبی را تجربه می‌کنید بنابراین آن را به سادگی از دست ندهید. بهتر است با شریک زندگی خود قرار ملاقاتی بگذارید و فعالیتی را که هر دوی شما به آن علاقه دارید، انجام دهید. انرژی درونی شما آنقدر زیاد است که می‌توانید از آن برای کمک به دیگران نیز استفاده کنید. شاید یک گوش شنوا یا شانه ای آرام بتواند به بهبود حال دیگران کمک کند. امروز افراد مانند یک آهنربا به شما جذب می‌شوند. اگر به دنبال فرصتی برای ملاقات با فردی بوده‌اید، امروز روز مناسبی است. شما آنقدر در آتش عشق غرق می‌شوید که گذر زمان را احساس نخواهید کرد.

متولدین خرداد (دوقلوها):

گویا هر چه سعی می‌کنید مسائل را برای دیگران بیشتر توضیح دهید، نتیجه عکس می‌دهد و دیگران آن‌ها را زیاد جدی نمی‌گیرند و ساده از کنارشان می‌گذرند. سعی کنید از توضیح بیش از حد و جزییات غیر ضروری بپرهیزید و اصل مطلب را بیان کنید. اگر تصویری که به دیگران ارائه می‌دهید، روشن و واضح باشد هیچ سوتفاهمی پیش نخواهد آمد. اتفاق‌های زندگی کاملاً بستگی به خودتان دارد. شما می‌توانید از مشکلات درس بگیرید یا در آنها غرق شوید. همه چیز در دست های شماست پس سرتان را از شانه دیگری بردارید و با اعتماد به نفس کافی خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید.

متولدین تیر (خرچنگ):

شما با کمک افراد دور و برتان احساس شادی و آزادی بسیاری خواهید کرد. با افرادی که اهداف و آرزوهای مشابهی با شما دارند بیشتر در ارتباط باشید. هر چه خلاقیت و اطلاعات تان بیشتر باشید، موفق تر خواهید شد. شاید در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شوید، اما به جای منفی بافی با دیدی مثبت به مسائل بنگرید. پنهان کردن مشکلات، راه مناسبی نیست. بنابراین با عشق تان قرار ملاقاتی بگذارید و در مورد مشکلات تان بیشتر و البته منطقی تر گفتگو کنید. با این کار به زودی هر دوی شما احساس خوبی خواهید کرد.

متولدین مرداد (شیر):

امروز به شدت مراقب حرف‌هایی که در جمع درباره دیگران می‌زنید، باشید. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید هیچگاه شیوه زندگی دیگران را مورد قضاوت قرار نخواهید داد و آنها را متهم نخواهید کرد. به زودی خواهید فهمید که در ارتباط با دیگران است که چیزهای زیادی می‌آموزید و کاسه صبر خود را بزرگ تر می سازید. شاید بفهمید که شریک زندگی‌تان با شما رو راست نیست اما به جای عصبانیت بهتر است با نرمی دلیل آن را بپرسید. کنترل احساسات مهم‌ترین کاری است که در این شرایط باید انجام دهید.

متولدین شهریور (سنبله):

شور زندگی و اشتیاق در شما موج می زند، آن را با اطرافیانتان نیز تقسیم کنید. شما جایگاه خود را در مسائل احساسی پیدا کرده‌اید و نسبت به شرایط و اطراف خود آگاهی کامل دارید. توانایی شما آنقدر زیاد است که به هر چه بخواهید می‌توانید دست یابید اما این را بدانید که قدرت شما ناشی از ارتباطات تان با دیگران است. شاید گاهی باید لازم باشد برای نزدیکی به عشقتان از او دور شوید. نگران نباشید پس از گفتگو با هم به این نتیجه می‌رسید که هنوز امیدی برای رسیدن به آرزوهایتان وجود دارد. همدیگر را ببخشید و همه چیز را از نو آغاز کنید.

متولدین مهر (ترازو):

شما در اوج خود به سر می‌برید و درباره اتفاق‌هایی که قرار است در آینده ای نزدیک در زندگی شما بیافتد، هیجان زده هستید. دوست دارید به پله‌های بالاتری قدم بگذارید تا وسعت دیدتان نسبت به اطراف وسیع تر شود. در واقع اعتقاد دارید که هر جایی از شرایط کنونی شما بهتر است. نگران نباشید و با اعتماد به نفس کامل به جلو پیش روید زیرا آینده ای روشن در انتظارتان است. در مورد مسائل عاطفی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. فردی که به آن علاقه دارید از شما دوری می‌کند. بهتر است با گفتگو بهترین راه را انتخاب کنید.

متولدین آبان (عقرب):

اگر امروز با مشکلات عاطفی برخورد کردید، بگذارید قلبتان تصمیم نهایی را بگیرد. احساسات شما در این ماه به اوج خود می‌رسد و روزهای خوبی را تجربه خواهید کرد بنابراین با مشکلات کوچک خودتان را نبازید. امروز متوجه می‌شوید که تمام اتفاق‌هایی که در رابطه عشقی شما بوجود آمده نه تقصیر شریک زندگی‌تان بلکه تقصیر شرایط اطراف بوده است. مدتی است بر اثر فشارهای زندگی کم صبر شده اید اما یادتان باشد که آب رفته به جوی، باز نمی گردد. پس کمی مرز تحمل تان را گسترش دهید و به دیگران اجازه دهید تا خودشان را با حرف هایشان تخلیه کنند. آنگاه است که می توانید در مورد آنها تصمیم درست را بگیرید. در غیر این صورت ممکن است از دست شان دهید.

متولدین آذر (کمان):

امروز قلبتان را باز بگذارید و در ارتباطات تان سخت گیر نباشید. بیشتر افراد از به اشتراک گذاشتن احساسات خود با دیگران در هراسند اما شما فکر نکنید که باید آن‌ها را مانند یک راز در دل خود نگه دارید بلکه درست برعکس، در بیان آن‌ها آزادانه عمل کنید. تغییراتی در زندگی شما رخ می‌دهد و به این نتیجه می‌رسید که هنوز به فردی که قبلاً در زندگی شما بوده، تمایل دارید. اگر عاقلانه و با احتیاط عمل کنید، می‌توانید او را برای بار دیگر به خود جذب کنید.

متولدین دی (بز):

حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران، به خصوص دوستان تان، خواهد گذاشت، آن را نادیده نگیرید و برای به دست آوردن دل آنهایی که دوست شان دارید، تلاش کنید. افراد برای حرف‌های شما ارزش زیادی قائل‌اند بنابراین قبل از بیان کلمات خود، آن‌ها را خوب بسنجید و طبق آنها عمل کنید. به زودی در محیط کار مورد تشویق دیگران قرار می گیرید. اگر می خواهید که همین روند را ادامه دهید و به درجات بالاتر صعود کنید، خلاق، سخت کوش و اجتماعی باشید. مطمئنا از آنچه فکرش را بکنید زودتر به مراد دلتان خواهید رسید.

متولدین بهمن (ظرف آب):

زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می‌شود، شما عصبانی و دلگیر می‌شوید گویی در شرایط سختی به سر می‌برید. مشکل اینجاست که چیزی بین رابطه شما با معشوق تان جدایی می‌اندازد و به جای نزدیکی، مدام از هم دور و دورتر می‌شوید. به جای غر زدن، فکر حل آن باشید. اگر مجرد هستید و می‌خواهید برای اولین بار با فردی قرار ملاقات بگذارید، قبل از هر کاری خوب در مورد او تحقیق کنید. شما اطلاعات زیادی درباره شیوه زندگی، دوستان، عادات و شخصیت او به دست می‌آورید اما افراط نکنید و خیلی وارد جزییات نشوید که به صلاح تان نیست.

متولدین اسفند (ماهی):

امروز اعتماد به نفس تان آنقدر افزایش می‌یابد که قادر به رهایی از هر شرایط دشواری هستید. سعی کنید در مورد مسائل و مشکلاتتان خیلی احساسی برخورد نکنید. اگر در چاله ای گیر افتاده‌اید، منتظر نمانید تا دیگران دست شما را بگیرند، خود نیز برای رهایی تان تلاش کنید. یک ندای درونی شما را وادار به رابطه با فردی خاص می‌کند. اگر چه نمی‌دانید که فردی در زندگی او است یا خیر اما این ریسک را می‌کنید و به جلو قدم بر می دارید. اگر می‌خواهید پایانی خوش در انتظارتان باشد، سعی کنید با گفتگو و به آهستگی نظر او را به خود جلب کنید.